Práve hráme: Loading...
  • bb
  • 2
  • 1
  • aa

E-mailové kontá študentov

Vážení kolegovia, študenti,  

Študentom ŽU pri ich zápise ku štúdiu je prideľované e-mailové konto z UIKT. Štandardná adresa je v tvare Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., kde upn je jednoznačný identifikátor zložený z priezviska bez diakritiky. Štandardná adresa sa zobrazuje študentovi po jeho prihlásení do Akademického informačného a vzdelávacieho systému a po jeho aktivácii na https://nic.uniza.sk/nms/ldap/person/activateaccount2form.    

 

Dovoľujem si Vás požiadať všetkých pracovníkov, ktorí prichádzajú do styku so študentmi (pedagogickí pracovníci, študijné referáty a pod.), aby ich vzájomná komunikácia už v tomto semestri sa realizovala výlučne z e-mailových adries študentov pridelených ŽUŽ.  

Zámerom vedenia ŽUŽ je zamedziť prípadným zneužitiam ako aj zaviesť do používania tieto adresy ako individuálne a skupinové komunikačné kanály pre oslovenie príslušných študentov a cieľových skupín študentov (po fakultách, odboroch, študijných programoch a pod.).  

Ďakujem za porozumenie  

S pozdravom  
doc. Ing. Milan Trunkvalter, PhD.

Sleduj nás aj tu

Počúvaj Rádio Rapeš live vo dne i v noci na svojom notebooku či počítači!
 
  Nestačí len počúvať! Techniku aj kukaňu môžeš sledovať na našich webkách.
 
 Chceš nás mať stále so sebou? Pripravujeme aplikáciu pre Android, už čoskoro!
 
Takisto nás môžeš nájsť aj na bielomodrej sociálnej sieti Facebook .
 

Facebook news